Настоятельница

DSC_3448_1Ігуменя Варвара (в миру Маряна Михайлівна Поп) народилася 20 серпня 1977 року в с. Угля Тячівського району Закарпатстької області.

З 1984 по 1992 рр. навчалася в Углянській ЗОШ I-IIIст.

13 липня 1992 року вступає послушницею до Углянського Свято-Успенського жіночого монастиря.

7 грудня 1995 року єпископ Хустстький і Виноградівський Мефодій (Петровці) звершує іночеський постриг з іменем Варвара.

24 липня 2010 року згідно клопотання владики Феодора з благословення Високопреосвященнішого Марка, архієпископа Хустського і Виноградівського інокиня Варвара переводиться для монашого послуху до Свято-Марії-Магдалинівського жіночого монастиря в село Зарічево Перечинського району Мукачівської єпархії.

23 серпня 2010 року архієпископ Феодорзвершуєнад інокинею Варварою постриг в мантію зі збереженням попереднього імені.

23 грудня 2010 року згідно рішення Священного Синоду УПЦ (журнал № 65) монахиня Варвара стає настоятелькою жіночого монастиря на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в с. Зарічево (урочище «Голиця») Перечинського району Закарпатської області з відповідним возведенням в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.